Oferowane Usługi oraz Portfolio

Powrót
Animacja
Rendering
Wizualizacja
Więcej

Prezentacja

Modelowanie
Optymalizacja
Prace Koncepcyjne
Więcej

Projektowanie 3D

Dokumentacja
Digitalizacja
Zarządzanie
Więcej

Dokumentacja 2D

FEM
Obliczenia
Analiza kosztów
Więcej

Obliczenia

PCB
Adaptacja mechaniczna
Projektowanie
Więcej

Elektronika

Automatyzacja
Inteligentne arkusze
Rozwiązania dedykowane
Więcej

Skrypty VBA

Skontaktuj się, by dowiedzieć się więcej!

Dlaczego warto nas wybrać?

Elastyczność i wsparcie od koncepcji do wdrożenia,
Terminowość świadczenia usług,
Prototypowanie,
Szeroki wachlarz form współpracy (umowa, B2B etc.),
Zarządzanie dokumentacją i procesem projektowym,
Rzetelność w przygotowaniu dokumentacji rysunkowej zgodnie ze standardami GD&T,
Dostosowujemy się do standardów i wymagań kontrahentów.

Skontaktuj się z nami!

Wyślij nam wiadomość.

Bądź w kontakcie

Informacje kontaktowe

ul. Różyckiego 1c/412, 51-608 Wrocław
info@tehion.com
+48 519 726 705

Zespół

Michał Grzelczak

Michał pracuje na oprogramowaniu Inventor od 2010 roku, głównie modelując części 3D na potrzeby konstrukcji mechanicznych. Z biegiem czasu zdobył doświadczenie w konstruowaniu maszyn, co dało mu podstawy do opracowywania rysuków technicznych zgodnie ze standardami GD&T. Zdobyte umiejętności CAD umożliwiły mu projektowanie, modelowanie oraz przygotowywanie rysunków wykonawczych do celów obróbczych. Zaowocowało to zbudowaniem maszyny CNC wykorzystywanej do nauki CAM, a także prototypowania. Zastosował podstawowe analizy FEA dla zaprojektowanych elementów. Potrzeba prezentacji wyników doprowadziła go bezpośrednio do renderowania i animacji złożeń.

Damian Kawiński

Damian jest doświadczonym projektantem CAD, szczególnie wykorzystuje Autodesk Inventor, AutoCAD oraz CATIA. Czas spędzony na projektowaniu rozwiązań termo-mechaniczncych pozwolił mu rozwinąć umiejętności w dostarczaniu wysokiej jakości konstrukcji i procesów. Szeroka wiedza z zakresu wytrzymałości materiałów, mechaniki płynów oraz termodynamiki umożliwia mu projektowanie różnorodnych maszyn i urządzeń. Bogate doświadczenie daje mu wiedzę na temat przygotowywania technicznego opisu procesów i konstrukcji. Ma umiejętnościo potrzebne do przeprowadzania i opracowywania różnych analiz w oparciu o obliczenia MES.

Lukasz Kardynal

Łukasz posiada rozległe doswiadczenie w przemyśle paliw ciekłych i gazowych jako specjalista w inżynierii rurociągów. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w środowisku CAD. Przez siedem ostatnich lat zaangażowany w projektowanie, rozwiązywanie problemów, wykonywanie ekspertyz, rozwój produktu oraz prototypowanie. Nadzorował testy, dokumentacje i montaż zespołow aktywnej ochrony przeciwpożarowej dla wielu platform wiertniczych rozlokowanych w norweskim i brytyjskim sektorze morza pólnocnego. Łukasz ma doświadczenie w procesach wytwarzania, obróbki i montażu. Kładzie nacisk na optymalne rozwiązania i bezpieczeństwo. Po pracy szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci, entuzjasta wycieczek pieszych, klocków lego oraz jazdy terenowej.

Główne projekty Tehion

Miejsce na twój projekt!
2016 Luty - Wrzesien
OLYMP&OLIMP
List referencyjny
Michal Work experience
2013 Czerwiec
Fire Protection Engineering
List referencyjny
Hide
© 2017 Tehion. Wszystkie prawa zastrzeżone.